درباره ما

"کت موجو" چیست؟

شاید این سوال براتون پیش اومده باشه که موجو یعنی چی.  موجو (Mojo) در لغت معنی های مختلفی داره و در اصل به معنی طلسم و خوش اقبالی بوده. ولی به معنی اعتماد به نفس هم بکار میره.  حالا منظور ما از موجوی گربه ها چیه؟ چه چیزی باعث میشه یه گربه سالم داشته باشیم که به خودش مطمئن باشه و مثل یک گربه واقعی زندگی کنه؟

چه چیزی محرک و برانگیزنده گربه هاست؟ پاسخ اعتماد به نفس در قلمرو و داشتن یک احساس غریزی برای انجام کاری در اون قلمرو هست. این همون چیزیه که ما بهش میگیم "موجو" گربه. وقتی گربه ای واقعاً "موجوش" فعاله، فعالیتهای روزمره ش را در زمینه شکار، صید، کشتن و خوردن طعمه های خود و بعدش نظافت و خوابیدن انجام می دهد، اون هم با اعتماد به نفس به خودش. موجو گربه چیزیه که تمام گربه های خانگی، که ما اون ها رو اعضای خانواده خودمون می دونیم، از اجداد گربه وحشی خود به ارث بردن یعنی در همشون همون گربه وحشی و اهلی نشده وجود داره.

موجو گربه بخشی از وجود گربه ها است و تأثیر زیادی برتجربه اونها از جهان میزاره. در طبیعت، موجو در عمل رمز بقای گربه ها است. یک گربه با اعتماد به نفس فعال است، در حالی که یک گربه بدون اعتماد به نفس واکنش پذیر هست. گربه های با اعتماد به نفس اهداف و وظایفی رو دارن، در حالی که گربه های بدون اعتماد به نفس به سادگی فقط نسبت به اتفاقاتی که در اطرافشون رخ می ده واکنش نشون می دن. به طور خلاصه، گربه ای که موجوش فعاله تصویری از اعتماد به نفسه. ما توی این سایت هدفمون اینه که موجوی گربه هامون رو فعال کنیم و بزاریم گربه ها دقیقا مثل یک گربه واقعی زندگی کنن.